NASZE WARTOŚCI

Kompleksowość naszych usług to wygoda i ułatwienia w podróży, które wraz z transparentnością rozliczeń czynią nas niezawodnym partnerem w biznesie.

PODRÓŻE SŁUŻBOWE

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w Polsce z sektora turystyki biznesowej. Od 1999 roku nieprzerwanie świadczymy usługi na terenie całego kraju i reszty świata. Bezpieczne i sprawnie zorganizowane podróże służbowe są podstawą naszej działalności, a ponieważ robimy to w sposób zgodny z zasadami biznesu i efektywnie kosztowo, zapewniamy naszym Klientom dostęp do najlepszych cen, narzędzi rezerwacyjnych i systemów raportowania.

W zakres naszych usług wchodzą nie tylko rezerwacje biletów lotniczych, kolejowych, promowych, rezerwacje hoteli, pośrednictwo wizowe czy wynajem samochodów, ale także deklarujemy specjalistyczną wiedzę i umiejętności co pozwala naszym Klientom zyskać szerszą perspektywę dzięki wprowadzeniu nowych narzędzi oraz procedur w zarządzaniu podróżami służbowymi.

Domeną naszej firmy jest kompleksowa organizacja wszelkiego rodzaju wyjazdów służbowych, a dzięki naszym globalnym partnerom jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe połączenie elastyczności, kreatywności i doradczego podejścia z globalnymi i lokalnymi rozwiązaniami zapewniającymi Państwu znaczące redukcje kosztów i pełną transparentność wydatków.

Dedykowany dla Państwa Key Account Manager negocjuje w Państwa imieniu umowy, dzięki którym ATA Travel obniża koszty podróży proponując zawsze najtańszą dostępną w rezerwacji opcję.
Nasi Klienci otrzymują raporty ze zrealizowanych transakcji. Raporty uwzględniają kulturę wewnętrzną Klienta i dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego z nich.

Skontaktuj się
z nami!

Odpowiemy na każde pytanie

Jak działamy?

Oddzwonimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

ul. Kisielewskiego 4,
80-275 Gdańsk

telefon: +48 (58) 341 48 85,fax: +48 (58) 341 39 94
e-mail: wspolpraca@atatravel.com.pl

Jak działamy?

Oddzwonimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

NIP: 583-26-38-767, KRS: 0000176260 Rejestr OTiPT Marszałka Województwa Pomorskiego nr: 049 Kapitał zakładowy: 50 000 PLN, Raiffeisen Bank Polska SA: 26 1750 1325 0000 0000 0366 6018
Design by: KMprojekt