NASZE WARTOŚCI

Kompleksowość naszych usług to wygoda i ułatwienia w podróży, które wraz z transparentnością rozliczeń czynią nas niezawodnym partnerem w biznesie.

MISJA I WIZJA

Misja

Naszą misją jest wdrażanie w firmach rozwiązań, które pozwolą naszym klientom organizować podróże służbowe na całym świecie sprawnie, bez ryzyka i zbędnych formalności.

Prowadząc firmę od ponad 2 0 lat posiadamy niezbędne doświadczenie, które pomaga nam skutecznie analizować indywidualną sytuację każdego Klienta  i wdrażać u niego najkorzystniejsze rozwiązania. Bierzemy przy tym pod uwagę kulturę organizacyjną naszych klientów, aktualne potrzeby oraz ważny aspekt budżetowy.

Organizując ważne wydarzenia dla naszych Klientów chcemy, aby były one nietuzinkowe i perfekcyjnie przygotowane. W tym sektorze stawiamy na perfekcyjność, oryginalność,  oraz komunikację zarówno pomiędzy nami i Zleceniodawcą jaki i pomiędzy samymi uczestnikami wydarzenia.

Cieszymy się kiedy zorganizowane przez nas wydarzenie pomaga naszym Klientom osiągnąć założone cele biznesowe.

 

Nasze wartości

W codziennej pracy cenimy relacje - te z Klientami i te z Partnerami. To właśnie one pozwalają nam zbudować w biznesie wzajemne zaufanie.

Nieustannie poszukujemy rozwiązań przybliżających nas do perfekcji w realizacji podróży biznesowych, zwracając uwagę na stosunek jakość – cena.

Kompleksowość naszych usług to bezpieczeństwo i ułatwienia w podróży, które wraz z transparentnością rozliczeń czynią nas niezawodnym partnerem w biznesie. Nasz zespół umiejętnie łączy w sobie kompetencje oraz doświadczenie podparte  otwartością, odpowiedzialnością  i uczciwością zespołu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom świadczenia na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się
z nami!

Odpowiemy na każde pytanie

Jak działamy?

Oddzwonimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

ul. Kisielewskiego 4,
80-275 Gdańsk

telefon: +48 (58) 341 48 85,fax: +48 (58) 341 39 94
e-mail: wspolpraca@atatravel.com.pl

Jak działamy?

Oddzwonimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

NIP: 583-26-38-767, KRS: 0000176260 Rejestr OTiPT Marszałka Województwa Pomorskiego nr: 049 Kapitał zakładowy: 50 000 PLN, Raiffeisen Bank Polska SA: 26 1750 1325 0000 0000 0366 6018
Design by: KMprojekt